Konut

Waterside Bodrum

Mimari tasarımı dünyada tanınmış Emre Arolat tarafından gerçekleştirilmiş olan Waterside Bodrum, hakikaten “denize sıfır” olarak inşaa edilmiş 21 evden oluşmaktadır. Evleri satın alabileceğiniz gibi, 2018 yazında sınırlı sayıda tefriş edilmiş evlerimizden kiralayabilirsiniz. Ayrıca evlere destek veren ufak bir spa, spor merkezi ve bu sene Zazu tarafından işletilen bir kafe, sadece ev sahiplerine ve misafirlerine hizmet vermektedir. Evlerin çoğu denize sadece 20 metre uzaklıktadır.

Berggruen Bodrum Houses - House 2

Pritzker Mimarlık Ödülü sahibi ve dünyada modernist mimarinin önde gelen isimlerinden Richard Meier tarafından tasarlanan Bodrum Houses - 2.Ev, Yalıkavak'ta panoramik manzaralı yaklaşık 5 dönüm büyüklüğünde bir arsada yer almaktadır. Ev toplam 950 m2 yaşam alanına ve 5 yatak odasına sahiptir. Arzu edildiği taktirde temizlik, güvenlik, bahçe bakımı ve teknik hizmetler Pamir & Soyuer tarafından sağlanacaktır. Bodrum Houses Berggruen'e ait yaklaşık 150,000 m2 büyüklüğünde özel bir mahalle içerisinde yer almaktadır. 2. Ev için istenilen satış fiyatı USD 6 milyon olup, fiyata KDV, Tapu Alım Harcı ve halihazırda mevcut olan mobilyalar dahildir.

Berggruen Gümüşlük Houses

Berggruen Gümüşlük 116 adet bahçe içinde müstakil evden oluşmaktadır. Berggruen Gümüşlük'te toplam 100'ün üzerinde ev satışı gerçekleştirilmiş olup, proje Bodrum'un en başarılı konut projeleri arasındadır. Çoğunluğu İskandinav ev sahiplerinin yaşadığı Berggruen Gümüşlük, başta Thomas Sandell olmak üzere Gert Wingardh ve Stüdyo 14 / Murat İlter tarafından tasarlanmıştır. Proje'de 4 adet yüzme havuzu, spor merkezi ve cafe - restoran mevcuttur. Denize uzaklığı araç ile 5 dakika mesafededir. Fiyatlar 2 odalı evler için 220,000 - 270,000 ABD Doları, 3 yatak dalı evler için 300,000 - 320,000 ABD Doları aralığındadır. Fiyat / Kalite dengesi olarak Bodrum'daki en avantajlı projelerden bir tanesidir.

Doğançay Çiftliği

Toplam arsa alanı 29.597 m² olup, çiftlik içerisinde 200 m² alanlı ithal orijinal ahşap Kanada evi, 175 m² alanlı yardımcı evi, 12 m X 6 m boyutlarında açık yüzme havuzu,120 m² alanlı depo, 200 m² alanlı sera yer almaktadır. Derin kuyu, şebeke elektriği ve suyu, jeneratör mevcuttur. Çiftlik içerisinde 350 adet ceviz, 52 adet selvi, 58 adet çam ve 146 adet diğer türlerden ağaç yer almaktadır. Ulaşımın Adapazarı - Bilecek Otoyolu ile Doğançay Sakarya Köprüsünden geçilerek sağlandığı gayrimenkul Arifiye'ye 6 km, Adapazarı'na 17 km uzaklıkta yer almaktadır.