Konut

Waterside Bodrum

Mimari tasarımı dünyada tanınmış Emre Arolat tarafından gerçekleştirilmiş olan Waterside Bodrum, hakikaten “denize sıfır” olarak inşaa edilmiş 21 evden oluşmaktadır. Evleri satın alabileceğiniz gibi, 2018 yazında sınırlı sayıda tefriş edilmiş evlerimizden kiralayabilirsiniz. Ayrıca evlere destek veren ufak bir spa, spor merkezi ve bu sene Zazu tarafından işletilen bir kafe, sadece ev sahiplerine ve misafirlerine hizmet vermektedir. Evlerin çoğu denize sadece 20 metre uzaklıktadır.

Berggruen Bodrum Houses - House 2

Pritzker Mimarlık Ödülü sahibi ve dünyada modernist mimarinin önde gelen isimlerinden Richard Meier tarafından tasarlanan Bodrum Houses - 2.Ev, Yalıkavak'ta panoramik manzaralı yaklaşık 5 dönüm büyüklüğünde bir arsada yer almaktadır. Ev toplam 950 m2 yaşam alanına ve 5 yatak odasına sahiptir. Arzu edildiği taktirde temizlik, güvenlik, bahçe bakımı ve teknik hizmetler Pamir & Soyuer tarafından sağlanacaktır. Bodrum Houses Berggruen'e ait yaklaşık 150,000 m2 büyüklüğünde özel bir mahalle içerisinde yer almaktadır.

Server Bey Yalısı

Gayrimenkul, İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Çengelköy Mahallesi, Kuleli Caddesi üzerinde yer almaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Çengelköy İskelesi ve Sumahan Otel yer almaktadır. Gayrimenkule ulaşım Kuleli Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Yalı, bodrum, zemin, 2 normal ve çatı katından oluşmaktadır. Arsa alanı 467 m², toplam kapalı alanı 400 m²'dir. Rıhtım uzunluğu 13m’dir.

Berggruen Gümüşlük Houses

Berggruen Gümüşlük 116 adet bahçe içinde müstakil evden oluşmaktadır. Berggruen Gümüşlük'te toplam 100'ün üzerinde ev satışı gerçekleştirilmiş olup, proje Bodrum'un en başarılı konut projeleri arasındadır. Çoğunluğu İskandinav ev sahiplerinin yaşadığı Berggruen Gümüşlük, başta Thomas Sandell olmak üzere Gert Wingardh ve Stüdyo 14 / Murat İlter tarafından tasarlanmıştır. Proje'de 4 adet yüzme havuzu, spor merkezi ve cafe - restoran mevcuttur. Denize uzaklığı araç ile 5 dakika mesafededir. Fiyat / Kalite dengesi olarak Bodrum'daki en avantajlı projelerden bir tanesidir.