One Blackfriars by St. George

(English) One Blackfriars by St. George

Landmark Place

LANDMARK PLACE

Landmark Place, Tower of London’ın yanıbaşında ve Londra’nın simge yapılarından olan London Bridge ve Tower Bridge köprülerinin arasında yer alır. Landmark Place, Londra’nın City of London kısmında, nehrin hemen üzerinde, güneye bakan muhteşem manzaraya sahip nadir konut oluşumlarından biridir. Thames Nehrinin kuzey yatağında gururla yükselen Landmark Place’i, Londra’nın simgesel yapılarından bazıları olan Monument ve The Tower of London çevreler. Landmark Place’ten şehir kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklığındadır ve Londra’nın merkezi kolay ulaşılabilirliktedir. Landmark Place’in 165 ünitesi 1 yatak odalı suiteler, 1 ila 3 yatak odalı apartman dairelerinden ve penthouse dairelerden oluşur. Fiyatlar 735.000 İngiliz Sterlin'inden başlamaktadır. Proje'nin 2018’de tamamlanması planlanıyor.

Lincoln Square

LINCOLN SQUARE

Lincoln Square, Londra’nın en iyi semtlerinden birinde, yüksek kalite bir rezidans sahibi olabilmeniz için benzersiz bir imkan sağlıyor. Ender rastlanabilecek yeriyle hemen yanında yer alan Kraliyet Adalet Mahkemeleri, London School of Economics, eski Arazi Kayıt binası ve Lincoln’s Inn sahası manzaralarına sahip. Lincoln Square, stüdyo daireleri, 1 ila 3 yatak odalı apartman daireleri ve penthouse daireleri ile 203 üniteden oluşuyor. Lincoln Square’de fiyatlar 895.000 İngiliz Sterlini'nden başlıyor. Projenin 2018’de tamamlanması planlanıyor.

Centre Point

CENTRE POINT

Prestijli ve merkezi West End bölgesinde New Oxford Street üzerinde yer alan Centre Point projesi Londra'nın ikon binalarından olup, Sir Terence Conran ve ekibi tarafından renove edilmektedir. Panoramik Londra manzaralı toplam 82 üniteden oluşan Proje'nin 2017 yılında tamamlanması beklenmektedir. Fiyatlar 1.8 milyon Sterlin'den başlamaktadır.

Holland Park Villas

HOLLAND PARK VİLLAS

Londra'nın en prestijli konut bölgelerinden Kensington'da, Holland Park'a cepheli konumda yer almaktadır. Proje 4 adet penthouse ünitesi dahil olmak üzere toplam 72 konut ünitesinden oluşmaktadır. 2017 yılında tamamlanması planlanan Proje'de fiyatlar, 2 yatak odalı daireler için 3.6 milyon Sterlin'den başlamaktadır.